ESOGÜ Bilişim Günleri 2012

Selam bilişimciler ve bilişim meraklıları,

Bu sene Eskişehir Osmangazi Üniversitesi’nde Bilişim Günleri’nin dördüncüsünü düzenliyoruz. Peki kimler katılacak bu etkinliğe diyorsanız, işte size link: http://www.esogubilisimgunleri.com/2012

İlk 3 yıl yaklaşık 1500 kişiyi ağırladığımız etkinlikte yine bu yılda minimum 500 kişinin katılacağını tahmin ediyoruz. Gerek katılımcı sayısı olarak gerekse katılan konuşmacılar ve firmalar olarak Eskişehir’in en büyük bilişim etkinliğini düzenliyoruz. Peki bu etkinlik bize ne katacak derseniz, sektörde çalışan veya yöneticilik yapan kişilerin tecrübelerinden, bilgilerinden yararlanacaksınız. Yönelmek istediğiniz alanda konuşmacı varsa ise tadından yenmez. Ancak bence en önemlisi, sektörde çalışan kişilerle birebir sohbet etme imkanınız olacak. Oturumlara katıldıktan sonra, konuşmacılar ile fuaye alanında muhabbet etmekten, onlara soru sormaktan çekinmeyin. Kimsenin sizi tersleyeceği veya hor göreceği yok. (Utanan bazı arkadaşlara ithafen :)) Yapacağınız bu muhabbet, alacağınız bir e-mail adresi ileride size yol-su-elektrik olarak geri dönecektir. Hatta belki staj yapmak istiyorsanız, bir staj sözü bile alabilirsiniz.

Etkinlik bu yıl 21-22-23 Mayıs tarihlerinde Eskişehir Osmangazi Üniversitesi Kongre ve Kültür Merkezi’nde gerçekleştirilecek. Bu sektörde kariyer hedefleyen, merakı olan herkesi etkinliğe bekleriz. 14 Mayıs’tan itibaren ESOGÜ’de standlarımız açık olacak, bilgi almak için bekleriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir