Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan konseri

Bu akşam Hüsnü Arkan konseri var ve ben çok istememe rağmen gidemiyorum. Bunun iki sebebi var. Birincisi iki gün önce tetanoz aşısı oldum ve yan etkileri oldukça ağır geldi bana. Karnımda sürekli bir sancı var. Zaman zaman şiddetleniyor. Zaten tetanoz kaslara etki eden bir hastalık sürekli kas kasılmaları oluyor. Kolum zaten deli gibi ağrıyor. Diğer sebebi gitmeyi planladığım arkadaşımın planlarının değişmesi. Eğer kendimi daha sağlıklı hissetseydim tek başıma gitmeyi denerdim.

Geçen sene Ezginin Günlüğü geldiğinde Hüsnü Arkan gruptan yeni ayrılmıştı ve onu beklerken yerine Murat Kurt geldi. Fena değildi fakat alışkanlıklar vardı kolay kolay ısınamadık. Murat Kurt’un İstavrit şarkısına yaptığı yeni düzenlemeyle aslında Ezginin Günlüğü’ne ne kadar da uygun birisi olduğunu anladım. Her neyse, bu sene Hüsnü’yü beklerken böyle aksilikler oldu. Ne yapalım kısmet değilmiş, bir sene daha beklerim artık.

Birsen Tezer ve Hüsnü Arkan konseri” hakkında 4 yorum

  1. shibby Yazar

    Şu an Hüsnü reyiz kimbilir hangi şarkıyı söylüyor. Ben de oturdum kod yazıyorum. Olacak iş mi be :(

    Cevapla
  2. shibby Yazar

    beyler :( ulan ya! neyse en azından projenin çok önemli bi bölümünü bitirdim. avutayım kendimi böyle. ama herşeye rağmen gitmeliydim. bir kaç kişinin hüsnü paylaştığını görünce çok pişman oldum.

    Cevapla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir